Jiří Tkadlčík

5 hodnocení

Profesionální český strongman, zakladatel projektu

,,Pokud v něčem sportovně i osobně vynikáme, je naší povinností předat tyto znalosti a zkušenosti dál. Je mi ctí vychovávat další generace silných mužů se smyslem pro dřinu; Vítám u mě na tréninku každého, kdo se chce rozvíjet, kdo chce překonat sám sebe a budovat tělo i mysl opravdového muže."

ZAMĚŘENÍ:

- Strongman trénink /začátečník i pokročilý/
- Silový trénink mužů
- Powerliftingová závodní příprava mužů
- Strongman závodní příprava mužů
- Crosslifting trénink /začátečník i pokročilý/

1 500 Kč
Objednej na 733 288 684

Jiří se věnuje posilování krásných 14 let a za ta léta zkusil opravdu širokou škálu tréninkových metod. Prošel si dobou kulturistických tréninků, powerliftingu (dodnes drží několik světových rekordů a titul ,,Mistra světa") i léta bojových sportů mimo posilovnu. Před čtyřmi lety však zakotvil v odvětví
S T R O N G M A N
, kde se mu opravdu daří.


V současné době je nejsilnějším mužem planety ve střední váze, mezi strongmany drží all time světový rekord v deadliftu EQ (400kg při 107kg tělesné váhy) a je čtyřnásobným vítězem prestižního strongman závodu Arnold Classic 2016 (Austrálie, Afrika, Brazílie). Díky svému postoji, pozitivnímu myšlení i pevnému charakteru a pokoře si vysloužil nálepku vynikajícího M O T I V Á T O R A a ,,Českého Lva"

Pozn. Pro smluvení tréninku kontaktujte Jirku na +420 733 288 684 nebo na info@jiritkadlcik.cz . Není-li domluveno jinak, trvá trénink 60 minut za cenu 1500,- Kč a platí se v hotovosti po absolvování tréninku. Vstup se platí zvlášť, symbolických 60,- Kč. Trénink probíhá v Přerově v Chrámu Síly, individuálně se lze domluvit jinak.

Kód Kód: 254
Kategorie: VYBAVENÍ & TRENINK
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: