POZOR! Dárkové poukazy je nově možné uplatnit v gymu Jirky Tkadlčíka v CHRÁMU SÍLY v Mochově u Prahy. Informace na info@jiritkadlcik.cz

Poukaz na TRÉNINK

Dárkový poukaz na unikátní trénink pod vedením Jiřího Tkadlčíka!


,,Pokud v něčem sportovně i osobně vynikáme, je naší povinností předat tyto znalosti a zkušenosti dál. Je mi ctí vychovávat další generace silných mužů se smyslem pro dřinu; Vítám u mě na tréninku každého, kdo se chce rozvíjet, kdo chce překonat sám sebe a budovat tělo i mysl opravdového muže."


Darujte zážitek. Darujte trénink, na který nelze zapomenout!

1 700 Kč
ELEKTRONICKÉ ODESLÁNÍ IHNED

Rozvoj síly, dynamiky, klasický strongman trénink, vytrvalost, ale i správné provedení cviků nebo využití poukazu jako konzultace k tréninkovému plánu či jídelníčku. To vše může být předmětem tréninku s Jirkou Tkadlčíkem. 

 

Trénink je určen pro muže nebo silově cvičící ženy, trvá 60 minut a probíhá v Jirkově posilovně, v CHRÁMU SÍLY v Mochově u Prahy nebo v SB Fitness na Proseku. 

Dárkový poukaz je platný 120 dní od zakoupení, individuálně se však lze domluvit i jinak (prodloužení platnosti). Vždy rádi uděláme maximum pro to, aby byl trénink s Jirkou co nejkomfortnější pro obdarovaného.


Pozn. Po zakoupení dárkového poukazu je nutné zaplatit 1.700,-Kč převodem na náš bankovní účet dle informací, které Vám budou zaslány e-mailem. Tato částka zahrnuje pouze trénink, vstup do posilovny je nutné ho zaplatit zvlášť na místě. Dárkový poukaz Vám zašleme elektronicky na vámi uvedený e-mail do 48 hodin po připsání částky na náš účet. Obdarovaný nás následně zkontaktuje v jemu vyhovující chvíli na info@jiritkadlcik.cz, kde uvede číslo poukazu a společně sjednáme datum a čas tréninku. Tištěný poukaz není nutné nosit na trénink, slouží pouze jako památka pro obdarovaného.

V případě dotazů nás kontaktujte na info@jiritkadlcik.cz

Kód Kód: 39
Jméno značky: TEAM TKADLCIK
Kategorie: ESHOP
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 2.12.2020
Dělo,doporučuju
5
H Avatar autora | 15.6.2020
Jirka je můj vzor od 22 let a trénink s ním byl splněnej sen, je to profík a super člověk. díky Jirko!!! Honza J.
5
M Avatar autora | 19.12.2019
Velice, děkuji za věnování k nákupu.. Krásné prožití Vánočních svátků, Vám přeji.
5
K Avatar autora | 4.9.2019
Trénink, kterej byl zážitek!!! Moc díky Jirkovi, že se mi věnoval.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: