POZOR! Dárkové poukazy je nově možné uplatnit v gymu Jirky Tkadlčíka v CHRÁMU SÍLY v Mochově u Prahy. Informace na info@jiritkadlcik.cz

Tréninkový plán

Objednejte si Jiřím Tkadlčíkem vytvořený unikátní tréninkový plán s on-line coachingem a dosáhněte výsledků, které si zasloužíte! 

/Ukázku plánu naleznete ve fotkách tohoto produktu/

2 000 Kč
ELEKTRONICKÉ ODESLÁNÍ IHNED

Nemáte-li možnost zatrénovat si s Jirkou nebo s jiným z trenérů TEAM TKADLČÍK osobně v CHRÁMU SÍLY, využijte jeho unikátní tréninkový plán, který Vám pomůže ve vašem rozvoji, budování síly, fyzické kondice či v budování svalstva. Plán obsahuje 8 variant, informace ke správnému plnění a je sestavený na 60 dní. Je možné ho samozřejmě užívat déle, 2 měsíce jsou však doporučená doba, za kterou by mělo dojít k výrazným pozitivním změnám!

Tréninkový plán je sestaven na základě zkušeností a výsledků JT, díky dotazníku je však přizpůsoben vašim požadavkům a možnostem, nemusíte se tedy bát, společně můžete dosáhnout optimálních výsledků i na dálku. Samozřejmostí je totiž zodpovězení všech vašich dotazů k tréninku a on-line coaching s Jirkou po dobu právě 60 dnů.

/Kontakt s klientem on-line a konzultace pokroků pomocí aplikace WhatsApp, tj. s klientem Jiří komunikuje úzce a neustále. V případě zájmu může komunikace probíhat i emailem/

Pozn. Po zakoupení tréninkového plánu a zaplacení je potřeba vyplnit dotazník, který vám přijde během několika hodin na e-mail.
Plán obdržíte elektronicky do 3 dnů po odeslání dotazníku zpět k nám a zaplacení.

Tento časový úsek je pouze orientační, reálná doba dodání plánu je kratší, ve výjimečných případech (např. účast na závodech) se ale může prodloužit na 7 týdní.

Kód Kód: 15
Kategorie: ESHOP
5
7x
4
41x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
D Avatar autora | 15.6.2020
Posunul jsem si maximálky o 20kg!!!! Stálo to za to :)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: