POZOR! Dárkové poukazy je nově možné uplatnit v gymu Jirky Tkadlčíka v CHRÁMU SÍLY v Mochově u Prahy. Informace na info@jiritkadlcik.cz

Poukaz TRÉNINK + PLÁN

Dárkový poukaz na unikátní trénink pod vedením Jiřího Tkadlčíka s TRÉNINKOVÝM PLÁNEM. Obdarovaný tedy ví, jak přesně sám efektivně a bezpečně cvičit ve své posilovně po absolvování hodiny s JT. 


,,Pokud v něčem sportovně i osobně vynikáme, je naší povinností předat tyto znalosti a zkušenosti dál. Je mi ctí vychovávat další generace silných mužů se smyslem pro dřinu; Vítám u mě na tréninku každého, kdo se chce rozvíjet, kdo chce překonat sám sebe a budovat tělo i mysl opravdového muže."


Darujte zážitek. Darujte trénink, na který nelze zapomenout!

2 500 Kč
ELEKTRONICKÉ ODESLÁNÍ IHNED

Rozvoj síly, dynamiky, klasický strongman trénink, vytrvalost, ale i správné provedení cviků nebo využití poukazu jako konzultace k tréninkovému plánu či jídelníčku. To vše může být předmětem tréninku s Jirkou Tkadlčíkem. 

  

Trénink je určen pro muže nebo silově cvičící ženy, trvá 60 minut a probíhá v Jirkově posilovně, v CHRÁMU SÍLY v Mochově u Prahy. 

 

Dárkový poukaz je platný 90 dní od zakoupení, individuálně se však lze domluvit i jinak (prodloužení platnosti). Vždy rádi uděláme maximum pro to, aby byl trénink s Jirkou co nejkomfortnější pro obdarovaného.


Pozn. Po zakoupení dárkového poukazu je nutné zaplatit 2.500,-Kč převodem na náš bankovní účet dle informací, které Vám budou zaslány e-mailem. Tato částka zahrnuje pouze trénink a plán, vstup do Chrámu Síly je 90,- Kč a je nutné ho zaplatit zvlášť na místě. Dárkový poukaz Vám zašleme elektronicky na vámi uvedený e-mail do 48 hodin po připsání částky na náš účet. Obdarovaný nás následně zkontaktuje v jemu vyhovující chvíli na info@jiritkadlcik.cz, kde uvede číslo poukazu a společně sjednáme datum a čas tréninku. Tréninkový plán Jirka vyhotovuje až po osobním setkání a tréninku. Tištěný poukaz není nutné nosit na trénink, slouží pouze jako památka pro obdarovaného.

V případě dotazů nás kontaktujte na info@jiritkadlcik.cz

Kód Kód: 38
Jméno značky: TEAM TKADLCIK
Kategorie: ESHOP

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: