Poukaz na TRÉNINK

Neohodnoceno
Novinka Tip
3E2E0AEA A8E9 4C68 80AF 56593C372491

Dárkový poukaz na unikátní trénink pod vedením Jiřího Tkadlčíka!


,,Pokud v něčem sportovně i osobně vynikáme, je naší povinností předat tyto znalosti a zkušenosti dál. Je mi ctí vychovávat další generace silných mužů se smyslem pro dřinu; Vítám u mě na tréninku každého, kdo se chce rozvíjet, kdo chce překonat sám sebe a budovat tělo i mysl opravdového muže."


Darujte zážitek. Darujte trénink, na který nelze zapomenout!

1 500 Kč
ELEKTRONICKÉ ODESLÁNÍ IHNED

Rozvoj síly, dynamiky, klasický strongman trénink, vytrvalost, ale i správné provedení cviků nebo využití poukazu jako konzultace k tréninkovému plánu či jídelníčku. To vše může být předmětem tréninku s Jirkou Tkadlčíkem. 

 

Trénink je určen pro muže, trvá 60 minut a probíhá v Přerově v CHRÁMU SÍLY.

Dárkový poukaz je platný 90 dní od zakoupení, individuálně se však lze domluvit i jinak (prodloužení platnosti), stejně tak lze odtrénovat v Praze, ovšem pouze v určitých datech. Vždy ale uděláme maximum pro to, aby byl trénink s Jirkou co nejkomfortnější pro obdarovaného.


Pozn. Po zakoupení dárkového poukazu je nutné zaplatit 1.500,-Kč převodem na náš bankovní účet dle informací, které Vám budou zaslány e-mailem. Tato částka zahrnuje jak trénink, tak samotný vstup do posilovny, obdarovaný tak již nezaplatí ani korunu! Dárkový poukaz Vám zašleme elektronicky na vámi uvedený e-mail do 48 hodin po připsání částky na náš účet. Obdarovaný nás následně zkontaktuje v jemu vyhovující chvíli na info@jiritkadlcik.cz, kde uvede číslo poukazu a společně sjednáme datum a čas tréninku. Tištěný poukaz není nutné nosit na trénink, slouží pouze jako památka pro obdarovaného.

V případě dotazů nás kontaktujte na info@jiritkadlcik.cz

Kód Kód: 39
Jméno značky: TEAM TKADLCIK
Kategorie: VYBAVENÍ & TRENINK

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: