POZOR! Vzhledem k situaci ohledně nákazy covid-19 se platnost všech neodtrénováných poukazů i všech poukazů zakoupených v budoucnu prodlužuje do konce července! 

Poukaz na TRÉNINK

Akce
poukaz jpg

Dárkový poukaz na unikátní trénink pod vedením Jiřího Tkadlčíka! POZOR! Vzhledem k situaci ohledně nákazy covid-19 se platnost všech neodtrénováných poukazů i všech budoucích poukazů prodlužuje do konce července! 


,,Pokud v něčem sportovně i osobně vynikáme, je naší povinností předat tyto znalosti a zkušenosti dál. Je mi ctí vychovávat další generace silných mužů se smyslem pro dřinu; Vítám u mě na tréninku každého, kdo se chce rozvíjet, kdo chce překonat sám sebe a budovat tělo i mysl opravdového muže."


Darujte zážitek. Darujte trénink, na který nelze zapomenout!

1 000 Kč
ELEKTRONICKÉ ODESLÁNÍ IHNED

Rozvoj síly, dynamiky, klasický strongman trénink, vytrvalost, ale i správné provedení cviků nebo využití poukazu jako konzultace k tréninkovému plánu či jídelníčku. To vše může být předmětem tréninku s Jirkou Tkadlčíkem. 

 

Trénink je určen pro muže nebo silově cvičící ženy, trvá 60 minut a probíhá v Přerově v CHRÁMU SÍLY NEBO po domluvě v Praze, SB Fitness / Dream Fit Ládví.

Dárkový poukaz je platný 90 dní od zakoupení, individuálně se však lze domluvit i jinak (prodloužení platnosti), stejně tak lze odtrénovat v Praze, ovšem pouze v určitých datech. Vždy ale uděláme maximum pro to, aby byl trénink s Jirkou co nejkomfortnější pro obdarovaného.


Pozn. Po zakoupení dárkového poukazu je nutné zaplatit 1.000,-Kč převodem na náš bankovní účet dle informací, které Vám budou zaslány e-mailem. Tato částka zahrnuje jak trénink, tak samotný vstup do posilovny CHRÁM SÍLY, obdarovaný tak již nezaplatí ani korunu! (Pozn. Nevztahuje se na jiné posilovny než CHRÁM SÍLY) Dárkový poukaz Vám zašleme elektronicky na vámi uvedený e-mail do 48 hodin po připsání částky na náš účet. Obdarovaný nás následně zkontaktuje v jemu vyhovující chvíli na info@jiritkadlcik.cz, kde uvede číslo poukazu a společně sjednáme datum a čas tréninku. Tištěný poukaz není nutné nosit na trénink, slouží pouze jako památka pro obdarovaného.

V případě dotazů nás kontaktujte na info@jiritkadlcik.cz

Kód Kód: 39
Jméno značky: TEAM TKADLCIK
Kategorie: ESHOP

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
H Avatar autora | 15.6.2020
Jirka je můj vzor od 22 let a trénink s ním byl splněnej sen, je to profík a super člověk. díky Jirko!!! Honza J.
5
M Avatar autora | 19.12.2019
Velice, děkuji za věnování k nákupu.. Krásné prožití Vánočních svátků, Vám přeji.
5
K Avatar autora | 4.9.2019
Trénink, kterej byl zážitek!!! Moc díky Jirkovi, že se mi věnoval.