Tréninkový plán

238 hodnocení
Tip
Tréninkový plán

Objednejte si Jiřím Tkadlčíkem vytvořený unikátní tréninkový plán s on-line coachingem a dosáhněte výsledků, které si zasloužíte! 

1 500 Kč
KOMPLETNÍ CENA

Nemáte-li možnost zatrénovat si s Jirkou nebo s jiným z trenérů TEAM TKADLČÍK osobně v Praze, nechte si sestavit tréninkový plán, který Vám pomůže ve vašem rozvoji, budování síly, fyzické kondice či v budování svalstva. Plán obsahuje 4 varianty, informace ke správnému plnění a je sestavený na 60 dní. Je možné ho samozřejmě užívat déle, 2 měsíce jsou však doporučená doba, za kterou by mělo dojít k výrazným pozitivním změnám!

Tréninkový plán je sestaven na míru vašim požadavkům a možnostem, nemusíte se tedy bát, společně můžete dosáhnout optimálních výsledků i na dálku, samozřejmostí je totiž zodpovězení všech vašich dotazů k tréninku a on-line coaching s Jirkou po dobu právě 60 dnů. /Kontakt s klientem on-line a konzultace pokroků e-mailovou cestou/

Pozn. Po zakoupení tréninkového plánu a zaplacení je potřeba vyplnit dotazník, který vám přijde během několika hodin na e-mail. Na základě dotazníku pak Jiří vypracuje plán, který obdržíte elektronicky do 10 dnů po odeslání dotazníku zpět k nám a zaplacení.

Tento časový úsek je pouze orientační, reálná doba dodání plánu je kratší, ve výjimečných případech (např. účast na závodech) se ale může prodloužit na 2 týdny.

 

Kód 15
Kategorie: VYBAVENÍ & TRENINK
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: